الماس سایت

تبلیغات اینترنتی الماس سایت اصفهان

الماس سایت

تبلیغات اینترنتی الماس سایت اصفهان

۸ مطلب در خرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰


امروزه با وجود تکنولوژی های پیشرفته ، تبلیغ کسب و کار راحت تر شده است ، یکی از کار هایی که شما می توانید برای افزایش سود خود در کار و تبلیغ انجام دهید خرید رپورتاژ آگهی ارزان و با کیفیت است.
خرید رپورتاژ آگهی در واقع به این صورت است که لینک مجازی در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید به صورت مجازی خرید و فروش انجام دهید.
بهترین رپورتاژ ها ، رپورتاژ هایی هستند که دارای متن محتوای بسیار منظم توسط محتوا نویس ها و سئو کار های متخصص می باشند.
متن محتوای رپورتاژ بسیار تخصصی و عالی با تعداد کلمات مشخص و سر تیتر های پر بازدید نوشته می شود تا میزان تبلیغ و سود کار شما را هر چه بیش تر افزایش دهد.   
بهترین رپورتاژ آگهی ارزان و با کیفیت
بهترین رپورتاژ آگهی رپورتاژ با متن سئو کاری شده منظم است که پس از اتمام کار سئوی آن در تعداد زیادی از سایت ها قرار بگیرد ، هرچه تعداد بازدید از سایت هایی که تبلیغ کار و محصول شما در آن قرار دارد بیش تر باشد بیش ترین مراجعه به شما می شود و در واقع آن بهترین رپورتاژ آگهی است که شما اقدام به خرید آن کرده اید.
خرید رپورتاژ آگهی دارای متنی است که عکس های متنوع دارد و دارای چندین بک لینک می باشد البته نباید به طور صریح از کلمه تبلیغ استفاده شود و این طور به نظر آید که واقعاً در پی تبلیغ یک محصول هستیم.  
خرید اینترنتی رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ امکانی است که به کسب و کار شما جانی دوباره می دهد و سود شما را به حداکثر ممکن می رساند ، متن رپورتاژ آگهی در سایت های مختلف قرار می گیرد و توسط افراد مختلف در معرض دید قرار می گیرد بنابراین مراجعه به شما برای خرید محصول فروشی تان افزایش می یابد.
افرادی که در کسب و کار خود به خرید رپورتاژ آگهی اقدام کرده اند همگی بیش ترین میزان سود دهی را در کسب و کار خود شاهد بوده اند.
قیمت رپورتاژ آگهی
بدون شک سودی که از رپورتاژ آگهی به دست خواهید آورد در مقابل قیمت آن بسیار زیاد است. قیمت رپورتاژ آگهی به عوامل مختلفی از جمله متن محتوا و تعداد سایت ها بستگی دارد البته در نظر داشته باشید که در برخی جا ها متنی که برای رپورتاژ در نظر دارید به صورت رایگان به شکل سئو درمی آید و فقط هزینه رپورتاژ از شما گرفته می شود.
بدون شک هر چه تعداد سایت هایی که  رپورتاژ آگهی شما در آن قرار دارد بیشتر باشد تعداد افرادی که برای خرید محصول یا درخواست خدمات به شما مراجعه می کنند بیشتر می شود البته متن رپورتاژ نیز که با اصول سئو نوشته شده است تاثیر بی نهایت زیادی در بهتر نتیجه دادن کار دارد.
نتیجه گیری
اگر کسب و کارتان رکود پیدا کرده و اگر دیگر مشتری ندارید به شما خرید رپورتاژ آگهی را پیشنهاد می کنیم ، رپورتاژ آگهی با تبلیغ محصول شما این امکان را به شما میدهد که از سراسر کشور مشتری جذب کنید و کسب و کارتان از رکود نجات پیدا کند ، می توانید رپورتاژ آگهی را امتحان کنید و ببینید که با خرید آن چگونه کارتان به بالاترین میزان سود دهی می رسد ،  با این خرید پیشرفت واقعی را تجربه خواهید کرد.
چندین لینک و متنی منظم  با عکس هایی از خدمات یا محصول شما می تواند بهترین های کاری را برای شما رقم بزند ، بهترین هایی که درآمد بیشتر و کاری راحت تر است.
بنابراین در هر شغلی هستید و یا هر کالایی برای فروش دارید عبارت رپورتاژ آگهی را فراموش نکنید زیرا خرید و استفاده از آن بهترین روشی است که می توانید کالا یا خدمت خود را دارای بازدید میلیونی کنید.

برای مشاهده لیست سایت های قوی برای درج رپورتاژ آگهی دائمی روی لینک زیر کلید کنید

https://fanseosite.ir/index.php/reportage-advertisement

 

 • mohamad shams
 • ۰
 • ۰

سنگ نمای سیمانی

وقتی نوبت به نما سازی ساختمان می رسد ، انتخاب های گسترده ای از مواد و مصالح  وجود دارد. از آجر نما گرفته تا سنگ های طبیعی , چوب , سنگ های مصنوعی و سنگ نمای بتنی و....
انتخاب بین این نوع مصالح برای نما به نوع و مقیاس ساختمان , مقررات برنامه ریزی شهری و بودجه ای که قرار است هزینه کنید و ایده و سلیقه شما بستگی دارد . نوع نما در شکل و ظاهر ساختمان شما بسیار تاثیرگذار است.
نمای ساختمان , جدایی بین محیط داخلی و خارجی را فراهم می کند و شامل عناصر پوشش ساختمان است  که مقاومت جانبی و عمودی را در برابر باد و آب و هوا و خواص حرارتی ، صوتی و مقاومت در برابر آتش را فراهم می کنند.
در بین مواد و مصالح موجود برای نمای ساختمان استفاده از سنگ های طبیعی همیشه جذاب و چشمگیر بوده است ولی به دلیل سنگین بودن و گران بودن , امروزه سنگ های طبیعی جای خود را به سنگ های مصنوعی و سنگ نماهای بتنی داده اند .
سنگ نمای بتنی نوعی مصالح برای نمای ساختمان است که شبیه به سنگ های طبیعی بوده ولی از ترکیب پودر سنگ و سیمان و سایر مصالح ساخته شده و جایگزین مناسب تر و بسیار ارزان تری از سنگ های طبیعی می باشد. شماره تلفن کارخانه سنگ اصفهان
سنگ نماهای سیمانی مزایای زیادی نسبت به سایر مصالح برای نماسازی دارند که ادامه به بیان تعدادی از این مزایا می پردازیم.
مزایای سنگ نماهای سیمانی
عملکرد و دوام بالا :
سنگ نماهای بتنی بر پایه سیمان و بتن می باشند , به همین دلیل از دوام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و در برابر شرایط جوی و آب و هوایی نامناسب , بادهای سخت و رطوبت بالا و گرمای زیاد مقاوم هستند و بدون تغییر شکل سال های سال دوام می آورند و شکل ظاهری آن ها تغییر نمی کند.

عایق با کیفیت بالا:
سنگ نماهای سیمانی تحت شرایط سخت کارخانه تولید می شوند و یک محصول با کیفیت بالا تولید می کنند. آنها نه تنها از ساختمان در فصول سرد و مرطوب محافظت می کنند بلکه از ویژگی های عایق بندی عالی نیز برخوردار هستند. این ویژگی سنگ نماهای بتنی کمک می کند تا دمای اتاق در هر فصلی از سال در حد معقولی حفظ شود.

به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد:
در مقایسه با سایر نماها ، سنگ نماهای بتنی نیاز به نگهداری بسیار کمتری دارند. بنابراین ، به محض نصب آنها در ملک شما ، دیگر استرسی در مورد تعمیر و نگهداری منظم روی نما ندارید. تنها کاری که برای سنگ نماهای بتنی مورد نیاز است ، تمیز کردن ساده و منظم برای افزایش جذابیت کلی آن است.مقاوم در برابر آتش ، موریانه و زنگ زدگی:
یکی دیگر از مزایای مهم سنگ نمای سیمانی ، مقاومت آنها در برابر حشرات موذی ، موریانه ها و آتش است. سنگ نماهای بتنی نه تنها دوام شگفت انگیزی در برابر شرایط سخت آب و هوایی دارند ، بلکه در برابر انواع آسیب های بیرونی که همیشه از اولویت های اصلی هر صاحب ساختمان است بسیار مقاوم هستند.

علاوه بر مزایای فوق الذکر ، دلیل دیگر مشهور بودن سنگ نماهای بتنی این است که  نصب کردن آن آسان می باشد و هزینه خرید و نصب و نگهداری آن ها نسبت به سایر مصالح مناسب تر است. این ویژگی آنها را به بهترین گزینه موجود برای نماهای ساختمان تبدیل کرده است.
برای تولید سنگ نماهای بتنی به قالب سنگ مصنوعی یا قالب های سنگ نمای بتنی نیاز دارید که نوع قالبی که تهیه می کنید و جنس آن در کیفیت و نتیجه کار شما بسیار تاثیر گذار است.
قالب های سنگ نمای بتنی به قالب هایی گفته می شود که برای تهیه سنگ های مصنوعی و سنگ نماهای بتنی از آن ها استفاده می شود و دارای بیش از چند صد مدل و طرح های مختلف هستند و بر اساس نیاز و نوع کاربردی که دارند از جنس ها و مواد متنوع ساخته می شوند.
جنس قالب های سنگ نمای سیمانی باید به گونه ای باشد که  به راحتی سنگ های ساخته شده از آن خارج شود و نیاز به مواد جدا کننده یا اسید شویی نداشته باشد و همچنین به سرعت و مجددا نیز قابل استفاده باشد.
قالب های سنگ مصنوعی و قالب های سنگ نمای سیمانی ابزاری جدید در صنعت ساختمان سازی و تولید مصالح ساختمانی هستند که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد سنگ های مصنوعی به سرعت جای خود را در ساختمان سازی به خصوص در حیطه انبوه سازان باز کرده اند و روز به به روز بر تنوع طرح های آن افزوده می شود.
علاوه بر این راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی و تهیه و تولید سنگ های مصنوعی , سنگ نماهای بتنی , سنگ فرش ها و موزائیک ها راهی پر سود و پر درآمد در دنیای مدرن امروزی است و تبدیل به شغلی ثابت و پایدار و پر درآمد شده است که برای تولید سنگ های مصنوعی و سنگ نمای سیمانی به قالب های با کیفیت و مرغوب نیاز است تا سنگ حاصله بدون نقص و  بسیار شبیه به سنگ های طبیعی تولید شود.

ویژگی های قالب سنگ نمای سیمانی مرغوب  :
طرح ها و نقش های آن ظریف و شبیه به سنگ های طبیعی است.
از عمر و دوام بالایی برخوردار هستند و بارها و بارها می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.
برای استفاده مجدد آماده است و نیاز به شست و شو ندارد.
در برابر اشعه ما ورابنفش مقاوم هستند .
در برابر حشرات موذی مقاوم هستند.

بنابراین اگر قصد تهیه  قالب های سنگ نمای سیمانی یا بتنی و قالب های سنگ مصنوعی را دارید  دقت و وسواس لازم را به خرج دهید و بهترین نوع قالب سنگ نمای سیمانی و با کیفیت ترین آن را خریداری کنید تا نتیجه نهایی کار شما بی نظیر شود.

 برای کسب مشاوره در زمینه راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی و تهیه قالب های سنگ مصنوعی , قالب موزائیک و قالب سنگ نمای بتنی با مشاوران با تجربه ما در این زمینه تماس بگیرید.

 • mohamad shams
 • ۰
 • ۰
هایلایت مو در اصفهان

هایلایت مو در اصفهان

رنگ مو و هایلایت مو در اصفهان توسط رنگ کار حرفه ای مو خانم شهلا سلیمانی در سالن تخصصی رنگ مو، انجام کلیه تکینیک های جدید رنگ و هایلایت مانند بالیاژ و آمبره مو در محیطی زیبا و آرامبخش و با رعایت کلیه اصول بهداشتی موهای بلوند و روشن زیبایی چشمگیری به چهره خانم ها می بخشد و حالت صورت و چشمان آن ها را گیرا تر و پر جنب و جوش تر نشان می دهد. اما روشن کردن یا بلوند کردن یک دست و کامل موها علاوه بر اینکه به ریشه موها آسیب جدی می زند , کمی از مد افتاده است و کمتر کسی را در دنیای مد امروزی می بینید که موهای خود را یک دست به رنگ روشن و یا هر رنگ دیگری در بیاورد.

مشاوره و رزرو نوبت: 09138644210

بهترین جراح عمل ابدومینوپلاستی در تهران

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

بهترین کلینیک های زیبایی تهرانهایلایت کردن موها روشی کلاسیک برای رنگ کردن و تغییر رنگ موها بوده است که البته امروز با تکنیک های جدید در هم آمیخته و به تکنیکی مدرن و جذاب تبدیل شده که در دنیای مد جای خود را حسابی تثبیت کرده است.
هایلایت کردن به معنی ایجاد سایه روشن در مو ها است به طوری که قسمتی از موها به رنگ طبیعی و یا تیره تر باشند و سایر قسمت ها رنگ روشن تری داشته باشند.
هایلات ها می تواند به هر رنگی باشد و شما می توانید از رنگ های موقت , نیمه دائمی و دائمی استفاده کنید که رنگ و نوع هایلات به رنگ پوست شما , سن , حالت چهره , جنس و حالت موهای تان بستگی دارد و در کنار انجام سایر تکنیک های زیبایی دائمی مانند کاشت مژه و ناخن میتواند به شما زیبایی و جذابیت متمایزی بدهد
هایلات کردن مزایای زیادی نسبت به رنگ مو دارد. رنگ کردن یک دست موها به خصوص اگر تمایل داشته باشید که رنگ خیلی روشن به موها بزنید باعث آسیب رساندن جدی به ریشه موها می شود و پس از مدتی و با در آمدن ریشه موها فرم و نوع رنگ تغییر کرده و زیبایی خود را از دست می دهد و شما مجبور به ریشه گیری و رنگ کردن مجدد موهای خود می شوید. که این مسئله هزینه اضافی را هر ماه برای شما به همراه خواهد داشت.
در هایلات به دلیل اینکه روشن کننده فقط برای قسمتی از موها استفاده میشود , موهای شما دچار آسیب خاصی نخواهد شد ضمن اینکه نگهداری از آن آسان خواهد بود و با گذشت زمان و در آمدن ریشه موها , ظاهر و مدل هایلات شما تغییر چندانی نخواهد کرد و زیبایی هایلایت شما تا چند ماه ماندگار خواهد بود.
 تکنیک های بسیار متفاوت و مدرنی برای هایلات کردن موها وجود دارد از جمله تکنیک  می توان به تکنیک   آمبره , سامبره ,  بالیاژ ,  لولایت  , بیبی لایت ,  چانک لایت و ... اشاره کرد.
در برخی از جدیدترین مدل های هایلات مو قسمت های ریشه و بالای موها به رنگ تیره تر و قسمت های ساقه و پایین موها به رنگ روشن خواهد بود که این نوع هایلایت ها آمبره و سامبره نام دارد . تفاوت اندکی بین هایلایت آمبره با سامبره وجود دارد. در آمبره موها دو رنگ خواهد بود. قسمت ریشه موها به رنگ طبیعی یا مشکی و از نیمه موها به سمت نوک موها , رنگ روشن یا بلوند به موها زده می شود.
در سامبره این تغییر رنگ ملایم تر خواهد بود یعنی قسمت ریشه ها به رنگ تیره و پس از آن قسمت میانی موها به رنگ قهوه ای و هرچه به سمت پایین موها می رسیم رنگ مو روشن تر می شود. در این تکنیک برای هایلایت از بیش از دو رنگ برای موها استفاده می شود.
بیبی لایت به معنی ایجاد هایلایت های خیلی ظریف و نازک در موها است که کاملا طبیعی به نظر می رسد و برای دختران جوان بسیار مناسب می باشد.
بالیاژ به معنی ایجاد هایلایت های نامنظم و بدون قاعده در در تمام قسمت های مو است ,  برای بالیاژ شما می توانید از هر چند رنگی که می خواهید برای هایلایت استفاده کنید .
لولایت به معنی ایجاد هایلایت های روشن و ظریف در اطراف صورت و روی موها می باشد. و قست زیر موها به رنگ تیره است .
تنوع در نوع هایلایت ها بسیار زیاد است و می تواند پاسخگوی سلیقه ی همه ی افراد باشد.
 
نکاتم مهم هنگام انجام هایلایت
اگر تصمیم به هایلایت گرفته اید حتما باید از یک آرایشگر حرفه ای در زمینه رنگ و مش و هایلایت کمک بگیرید. انجام هایلایت در منزل ممکن است به موهای شما آسیب بزند , ضمن اینکه قطعا شما در منزل نتیجه ای که در آرایشگاه می گیرید را نخواهید داشت و کیفیت کار و رنگ هایلایت شما به زیبایی کار یک آرایشگر حرفه ای نخواهد رسید.
برای هایلات کردن نوع دکلره یا بی رنگ کننده ای که برای موهای خود و یا مشتری انتخاب می کنید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک بی رنگ کننده خوب به سرعت رنگ مو را به پایه دلخواه می رساند بدون اینکه به موها آسیب بزند و پس از رسیدن مو به پایه دلخواه شما می توانید هر رنگی را می خواهید روی موهای خود بزنید. برعکس بی رنگ کننده های نا مناسب و ضعیف نه تنها مو را به پایه دلخواه نمی رساند بلکه باعث زرد شدن و بد رنگ شدن موها شده و و مو را دچار آسیب جدی می کند.
در انتخاب رنگ و نوع هایلایت حتما از افراد باتجربه مشورت بگیرید زیرا هر نوع هایلایت برای یک نوع رنگ پوست و حالت چهره مناسب است.
در پایان اینکه موهای هایلایت شده به نگهداری خاصی نیاز ندارند ولی اگر موهای خشک و شکننده ای دارید بعد از هر بار حمام کردن از سرم های تقویت کننده و نرم کننده برای حالت دهی بهتر به موهایتان استفاده کنید.
رنگ کار حرفه ای سالن زیبایی شهلا سلیمانی علاوه بر انجام خدمات هایلایت مو در رشته کراتین مو در اصفهان نیز تخصص دارد و میتواند پس از رنگ و هایلایت مو با استفاده از این هنر و دانش به موهای مشتریان خود طراوت و شادابی را نیز هدیه کند.


مشاوره و رزرو نوبت: 09138644210
 • mohamad shams
 • ۰
 • ۰

خریدار ضایعات مس

 خریدار ضایعات مس


ضایعات و بازیافت مس
قسمت عمده ضایعات مس برای بازیافت توسط بازرگانان ضایعات بدست می آید
که آن را مرتب و جمع می کنند تا زمانی که مقدار کافی برای تهیه مقادیر ، به اندازه کافی جمع شود
برای ارسال به یک کارخانه ذوب یا پالایشگاه آنها این فلز را از منابع مختلفی مانند مواد می پذیرند یا خریداری می کنند.
منابعی که ضایعات مس از آنها تهیه می شود:
صنعت مهر زنی ،کارخانجات برش مس ، ضایعات املاک شامل لوله کشی ، سیم کشی مجدد ، صفحه های مدار چاپی ازصنعت الکترونیک ، موتورهای الکتریکی دور انداخته شده و یا ، زباله های خانگی.
در بسیاری از موارد ، تاجرین پس از خرید ضایعات مس آن را مرتب کرده و در بعضی موارد آن را به شکلی قابل قبول پردازش می کنند.
ذوب ضایعات بسته بندی شده معمولاً در ظرف های استاندارد بین المللی حمل می شود به دلیل کاربرد گسترده مس ، نتیجه می شود که مقدار مس برای بازیابی و بازیافت می تواند قابل توجه باشد .
مس جزیی از منابع با ارزش و گران بها در صنایع قلمداد می شود.
ضایعات مس به عنوان یک ماده نسبتاً ارزشمند دور ریخته نمی شودو افراد به دلیل انگیزه های مالی به دنبال بازیافت آن می باشند و با فرآوری مجدد و به دنبال آن تهیه مواد اولیه برای تولید مجددا مورد استفاده قرار میگیرد.
با این حال ، بازیافت مس امری دشوار می باشد..

 خریدار ضایعات مس نقدا در محل :    09126215957

فرآیندهای بازیافت مس
احیای مس از پس مانده ها و ضایعات به دو مرحله اصلی فرآوری متکی است.
پالایش
ذوب
ذوب شامل تفت دادن و پخت ، برای تولید فلز با کیفیت مناسب برای موارد بعدی است

ذوب معمولاً در سه مرحله فرآوری به ترتیب برای تولید فلز انجام می شود
مس به شکلی است که برای تصفیه الکترولیتی مناسب است تا خلوص آن بیشتر بهبود یابد و یک
نکته قابل اهمیت در این زمینه عبارتند از: استفاده از کوره بلند برای بهبود کمیت و کیفیت مس بازیافت شده

 

فواید بازیافت مس

مزایای اقتصادی و زیست محیطی بازیافت مس در زیر آورده شده و ماهیت پایدار مس را نشان می دهد:

 

مزایای زیست محیطی

در هنگام استخراج و تصفیه مس ، گرد و غبار و گازهای زائد مانند دی اکسید گوگرد تولید می شوند که ممکن است اثرات مضر بر محیط داشته باشند. اگرچه این اثرات مضر توسط تولیدکنندگان مس به حداقل می رسد (دی اکسید گوگرد جذب می شود و برای تولید اسید سولفوریک استفاده می شود) ، اما با بازیافت ، گازهای مضر در صورت وجود ، کمی وجود دارد.

هزینه های دفن زباله

در غیر این صورت ممکن است اشیا Cop مس و آلیاژ مس که بازیافت نمی شوند در سوراخ های زمین ریخته شوند - این محل دفن زباله نامیده می شود. این حفره ها به سرعت پر می شوند و با کمبود آنها ، دفن زباله به گزینه ای بسیار گران قیمت برای دفع زباله (از هر ماده ای) تبدیل می شود.

ذخیره انرژی

برای استخراج مس از سنگ مس ، انرژی مورد نیاز تقریباً ۱۰۰ / تن است. با بازیافت مس ، انرژی بسیار کمتری مصرف می شود ، حدود۱۰/ تن ، این تنها 10٪ انرژی مورد نیاز برای استخراج است. این صرفه جویی در انرژی منجر به حفظ ذخایر ارزشمند نفت ، گاز یا ذغال سنگ می شود و میزان CO2 آزاد شده در جو را کاهش می دهد.

حفاظت از سنگ معدن مس

تاکنون تنها حدود 12٪ از منابع شناخته شده مس استخراج شده است. با این وجود سنگ مس یک منبع محدود است و صرفه جویی در مصرف سنگ با بازیافت منطقی است.

اقتصاد

بازیافت مس قدیمی نسبت به استخراج و استخراج مس جدید ارزان تر است. مس بازیافتی تا 90٪ هزینه مس اصلی را دارد. بازیافت به پایین نگه داشتن هزینه محصولات مس کمک می کند

در طبیعت مس به طور عمده به عنوان سنگ معدن سولفید وجود دارد که برای تهیه آن باید ابتدا باید مس خام را استخراج و پردازش کرد‌.
مس تازه استخراج شده ناخالص بوده و سپس درجه ای از فلز را متناسب با کاربرد مورد نظر خود تصفیه می کنند.
پس از مناسب سازی مس را می توان به فرآیندهای معمول برای تولید مواد اولیه وارد کرد.

خواص مس
مس به دلیل خواص ذاتی و در دسترس بودن ، موارد استفاده و کاربردهای متعددی دار.
قابلیت های کاربردی این فلز :
قابلیت انعطاف پذیری ، شکل پذیری و هدایت خوب گرما و برق است.
می تواند آلیاژ باشد وبه راحتی با سایر فلزات ترکیب شود مانند :
برنج (مس / روی) ، برنز (مس / قلع) ،
بریلیم - مس ، مونل (مس / نیکل) و تفنگ فلز (مس / قلع).
مس می تواند یک ماده تزئینی و یا
پوشش محافظ بسیاری از محصولات دیگر بوسیله آبکاری باشد.
مس اولیه به صورت های مختلف به بازار عرضه می شود
بیلت ، کاتد ، ورق ، میله ، میله سیم ، لوله ، شات انواع شکل های مختلف مس هستند.
و پودر مس فرم دیگری از آن می باشد که بیشتر توسط صنعت پردازش می شود تا تولید کنندگان طیف گسترده ای از محصولات را بوسیه آن تولید کنند.

کاربردهای اصلی مس
طیف گسترده ای از کاربردهای مس مانند: الکتریکی و
سیم کشی مدار الکترونیکی ، آرماتورها و موتاتورهای سیم پیچ میدان موتورهای الکتریکی ، سوئیچ های الکتریکی ،
لوله کشی ، گرمایش ، ساخت و ساز ساختمان به عنوان مثال بام ، کارخانه شیمیایی و فرآوری دارویی و
به عنوان یک کاتالیزور ، مبدل های حرارتی هم در صنعت و هم در اتومبیل ، از جمله محصولات خانگی و وسایل آشپزخانه استفاده می شود.

 

ضایعات علاوه بر خرید ضایعات کامپیوتر و ضایعات الکترونیکی مختلف در زمینه خرید ضایعات مس در اصفهان و سایر شهرها هم فعالیت دارد. با داشتن بزرگترین انبار مس ضایعاتی،خرید ضایعات مس و کابل های مسی و مخابراتی را به صورت نقدی در محل انجام میدهد. سرعت در جمع آوری بار مس ضایعاتی و پرداخت نقدی در خرید مس و کابل های مسی ضایعاتی ویژگی این خریدار ضایعات مس است. برای فروش ضایعات مس در اصفهان یا هر شهر دیگری همچون تهران،شیراز،مشهد و خوزستان با ما تماس بگیرید

اگر دنبال خریدار ضایعات مس هستید و دوست دارید اطلاعاتی در مورد نحوه ی خرید آن‌ها، نوع آن‌ها و حتی بازیافت مس بدانید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب سعی خواهیم کرد که شما در در خرید ضایعات مس راهنمایی بنماییم و توجه ی شما را به شغل خود که بازیافت مس و ظایعات آن‌ است، جلب بنماییم.

مس چیست؟
برای خرید ضایعات مس و حتی شناخت ضایعات آن، باید ابتدا با خود مس آشنا شد. مس فلزی قرمز رنگ است که یکی از قابلیت های آن، هدایت الکتریک است. دارای حرارت بالا است و جزو پرکاربرد ترین فلزات به حساب می‌رود. اما در انتها مس فلزی تجاری است بدین صورت که این فلز یا عنصر، برای تجارت سودمند است.

خریدار ضایعات آهن


مصارف مس چیست؟
همانگونه که در بالا گفته شد، مس محصولی سودمند و مفید برای تجارت بوده است. کاربرد های دیگر مس بیشتر به کارهای الکتریکی بسنده نمی‌شود. مس برای کار های غیرالکتریکی هم نیز مصرف می‌شود. بیشترین کاربرد مس برای ساخت سیم و کابل های مسی است. اما تولیداتی هم نیز هستند که در آن‌ها مس استفاده می‌شود مانند دیگ ها و قابلمه های مسی، رادیاتور ها، ساخت سیم ها برای تهویه و صنعت خودروسازی.

                                       

 خریدار ضایعات مس در اصفهان

خرید ضایعات مس و کابل های مسی و مخابراتی

   
ضایعات مس
برای خرید ضایعات مس باید ابتدا دانست که چه محصولاتی ضایعات مس شناخته خواهند شد. ضایعات مس معمولا به شکل قطعات دورریزی هستد که گاها شکل سیم یا کابل اند. این سیم و کابل ها توسط واحد هایی که مسئولیت جمع آوری را برعهده دارند، جمع خواهند شد.
البته ضایعاتی که مس های غیر آلیاژی هستند نیز به نوع دیگری جمع آوری می‌شوند و در روند بازیافت مس به نوع دیگه ای استفاده خواهند شد؛ همانگونه که ضایعات برنج و برنز برای کارهای دیگر بازیافت می‌شوند.

چرا خرید ضایعات مس؟
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که چرا خرید ضایعات مس؟ و این ضایعات به چه دلیل خرید و فروش می‌شود؟
برای شما هم پیش آمده است که صبح با صدای خریداران ضایعاتی‌ای که در کوچه حرف می‌زنند بلند شده باشید. این خریداران معمولا ضایعات را جمع آوری می‌کنند و به محل بازیافت خود می‌برند.
در روند خرید ضایعات مس، جمع آوری کننده معمولا دنبال ضایعات فلزی ای که عمرشان تمام شده باشد و جنسشان مس باشد می‌روند. این ضایعات گاها به صورت خام یا گاها در قالب محصولاتی به فروش می‌روند.
اما باید از کاربرد خرید ضایعات مس گفت؛ این کاربرد ها عبارت‌اند از: کاربرد های محیطی و اقتصادی که پیش تر به کاربرد های اقتصادی مس اشاره نمودیم. حال وقت آن است که کاربرد محیطی آن را بازگو نماییم.

بازیافت مس چیست و چگونه انجام می‌گیرد؟
همانگونه که گفته شد؛ بازیافت مس فوایدی زیست محیطی خواهد داشت. چرا که این ضایعات به شکل ناممکنی در طبیعت جای گیر می‌شوند و زندگی جانوران و گیاهان را به خطر خواهند انداخت.
اما اگر بخواهیم این مواد را بازیافت بنماییم؛ در انرژی و مواد خام و ایجاد آلودگی هوا و آلودگی های دیگر صرفه جویی نموده‌ایم.
بازیافت به دو شکل خواهد بود: بازیافتی که مستقیم است و بازیافتی که توسط روش ذوب و تصفیه های مجدد صورت خواهد گرفت. بازیافت مستقیم بدین شکل است که ضایعات مسی که خلوص بالاتری دارند و نیازی به تصفیه ندارند، به شکل مستقیم می‌توانند به کوره های ذوب بازگردند. اما بازیافتی که به شکل غیرمستقیم یا همان ذوب و تصفیه های مجدد است، این گونه خواهد بود که دیگر قطعات که خلوص کاملی ندارند از چندین مرحله ی تصفیه گذر خواهند کرد تا به کوره بازگردند. بسیاری از مواد هم معویب هستند که دوباره به ریخته گری باز خواهند گشت.خریدار ضایعات در محل

مس ضایعاتی خریداریم!
تمامی این اطلاعات را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بگویم ما و شرکت ما آماده ی همکاری با شما در زمینه ی خرید ضایعات مس بوده و هست. همچنین امکاناتی را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم که بتوانید بیشتر و بهتر به ما اطمینان کنید. ظایعات مسی شما را خریدار هستیم در تمامی شهر ها به ویژه شهر دوست داشتنی و محبوب اصفهان!
 می‌توانید به راحتی و با آسودگی خاطر تمام از ما خریداری نمایید.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای فروش ضایعات مس با ما تماس بگیرید 09126215957.

 • mohamad shams
 • ۰
 • ۰

سنگ فروشی اصفهان از جمله سنگ فروشی هایی است که نظارت صد در صدی بر کیفیت و قیمت های آن می شود به همین دلیل است که قیمت های آن همواره در تناسب قرار دارند ، خرید مستقیم سنگ از اصفهان می تواند تخفیف های باورنکردنی بسیار زیادی را شامل حال شما بکند.
بسیاری از کسانی که تجربه خرید مستقیم سنگ از اصفهان را دارند به دنبال این امر بر آمده اند تا این تجربه را تکرار کنند زیرا از برخورد خوب و حرفه ای این سنگ فروشی ها به وجد آمدند و در نهایت صرفه مالی بسیار کلانی را حاصل کردند.

لیست تعدای از سنگ های پر فروش در این سنگ فروشی در اصفهان که برای خرید هر کدام میتوانید با شماره ⁦09134090995⁩ تماس بگیرید

 

تراورتن بی موج تکاب کرم و کرم بژ
تراورتن بی موج تکاب کرم و کرم بژ

 

تراورتن کرم بیموج آبگرم
تراورتن کرم بیموج آبگرم

 

سنگ تراورتن زیتونی آبگرم
سنگ تراورتن زیتونی آبگرم


بسیاری از افرادی که قصد کسب سود از سنگ فروشی را دارند اقدام به خرید مستقیم سنگ از اصفهان می کنند ، سنگ های اصفهان در اشکال و رنگ هی مختلفی به وجود می آیند که خریداران را به بهت و حیرت وا می دارد. اشکال و رنگ هایی که این سنگ ها دارند در هیج کجای دنیا پیدا نخواهید کرد.

جنس سنگ های اصفهان
سنگ نما آهکی همانطور که از نامش پیداست از آهک به وجود می آید. سنگ های آهکی تنوع رنگ بیشتری نسبت به سایر سنگ ها دارند ، این سنگ ها در رنگ های آبی ، قرمز ، سفید ، زرد کم‌ رنگ و طوسی وجود دارند.
سنگ های رسی نیز ظرافت خاصی دارند و استفاده از آن ها به عنوان سنگ نما در پارک ها و مکان های تفریحی دیگر رایج تر است.
سنگ ماسه ای نیز معمولا در رنگ‌ خاکستری یافت می شود ، از این سنگ ها برای نما دهی به دیوار های شهری یا مکان های تفریحی استفاده می گردد.

چند مورد از مهمترین های سنگ اصفهان
سنگ‌ رود خانه از بهترین سنگ های فروشی در اصفهان است. این سنگ ها در شکل دایره ای هستند و از آن ها معمولا برای نما دهی در پشت دیواره توری استفاده می گردد ، حتی می توان آن ها را با سیمان به هم وصل کرد تا یک دیوار مستقل به وجود بیاید.
سنگ نمای کوارتزیت نیز از سنگ هایی است که رنگ های مختلفی از آن وجود دارد این سنگ از سخت ترین و سنگین ترین سنگ های نما می باشد.
سنگ گرانیت نیز از سنگ هایی است که بسیار شبیه سنگ کوارتزیت است و تشخیص آن ها برای افراد غیر متخصص مشکل است ولی افراد با تجربه با مقایسه مقدار ضخیم بودن و رنگ آن به راحتی می توانند آن ها را از هم تشخیص دهند.

قیمت سنگ در اصفهان با خرید مستقیم
همواره مصوبات و آیین نامه هایی هستند که قیمت سنگ ها را در خرید مستقیم سنگ از اصفهان مورد نظارت قرار می دهند ، همچنین شورا های صنفی منظمی در این شهر وجود دارند که اجازه افزایش غیر قانونی قیمت ها را به سنگ فروشی ها نمی دهند.
ناظران اداره کار و رفاه اجتماعی نیز همواره قیمت ها را در خرید مستقیم سنگ از اصفهان کنترل می کنند تا مبادا حقی از کسی ضایع شود و گران فروشی صورت بگیرد ، علاوه بر همه این موارد وجدان فروشندگان اصفهان قبول نخواهد کرد که با افزایش نا عادلانه قیمت مردم را در مضیقه قرار دهند بنابراین قیمت ها همواره در تناسب هم قرار دارند. شماره تلفن کارخانه سنگ اصفهان


مراجعه به سنگ فروشی های اصفهان شما را با سنگ های آهکی ، رسی و ماسه ای رو به رو می سازد همچنین شما می توانید در آن جا انواع سنگ ها با رنگ های مختلف پیدا کنید حتی سنگ هایی که جزو کمیاب ترین ها هستند.
هر نوع سنگی که فکر می کنید در اصفهان وجود دارد و این یعنی سنگ فروشی های این شهر از حرفه ترین کسانی هستند که مشغول به کار سنگ فروشی می باشند.

آدرس کارخانه صنایع سنگ اصفهان سازند استون

اصفهان،شهرک صنعتی محمود آباد خیابان ششم

   تلفن فروش   09134090995

 

 • mohamad shams
 • ۰
 • ۰

باربری در یوسف اباد

باربری در یوسف آباد

باربری ها از جمله توانایی های عصر جدید برای حمل کالا ها یا اثاثیه منزل هستند که کار شما را در حمل بار آسان می کنند.
شهر های زیادی درون خود مراکز باربری را جای داده اند ، باربری در یوسف آباد نیز از باربری های مشهور می باشد که نیاز همگان را در جهت حمل بار رفع می سازد ، چه در یوسف آباد و چه در شهر های دیگر بسیاری از افراد وسیله حمل اثاث سنگین وزن همچون یخچال ، تلویزیون و بخاری و اجاق گاز و ... را ندارند و اگر هم با ماشین های سواری غیر باری خود این کار را انجام دهند به احتمال بسیار زیاد یا وسیله و یا خود ماشین دچار مشکل می شود برای همین منظور شرکت های باربری در یوسف آباد برای انجام خدمت به همنوعان خود در این زمینه کوشش فراوان می کند.
باربری ارزان در یوسف آباد
اگر به دنبال باربری ارزان در یوسف آباد هستید ، می توانید از طریق فضای مجازی و یا تماس تلفنی از شرکت های باربری موجود در یوسف آباد قیمت بگیرید و ارزان ترین آن ها را برای این کار انتخاب کنید اگرچه موسسه باربری در یوسف آباد از بهترین مراکز باربری در کشور بوده و قیمت بسیار پایین آن  همواره مورد توجه بسیاری ها قرار می گیرد.
 به دلیل خدمات ناب این مراکز مشاهده می شود که باربری در یوسف آباد به شیوه شخصی انجام نمی شود و هر کس باری برای حمل و نقل دارد به شرکت های مطمئن یوسف آباد مراجعه می کند حتی بسیاری مواقع از مناطق همجوار دیگر برای حمل بار به مرکز باربری در یوسف آباد مراجعه می کنند.

 

 • mohamad shams
 • ۰
 • ۰
فرش ها  و مبل ها همراه همیشگی خانه های ایرانی هستند و در زندگی پر مشغله و فعال امروزی در معرض حرکات مداوم پا و گاها کفش ها بوده  و لکه های اجتناب ناپذیر آب و مواد غذایی را متحمل می شوند.
لکه شدن مبل و فرش ها با داشتن فرزندان کوچک و حیوانات خانگی امری اجتناب ناپذیر است و فرش ها به طور مداوم نیاز به نظافت دارند تا زیبایی و جلوه ی خود را از دست ندهند.
هیچ کس یک فرش پر از لکه و کثیف را دوست ندارد و همه ی افراد بعد از ایجاد لکه های کوچک و بزرگ روی فرش سعی بر حذف آن می کنند ولی تمام لکه ها به آسانی پاک نمی شوند و یا بعد از پاک شدن , ردی از آن ها بر روی فرش باقی می ماند.
فرش ها علاوه بر شستشوی سالانه در کارخانه های قالیشویی ,  نیاز دارند که هر ماه نیز نظافت شوند تا لکه های آن ها عمیق نشده و همیشه حس طرافت و پاکیزگی را به خانه ی شما هدیه دهند
پاک کردن لکه مداد رنگی از روی فرش
یکی از راه کار های نظافت فرش در منزل , تمیز کردن فرش با شامپو فرش است.
شامپو فرش چیست؟
شامپو فرش نوعی ماده ی شوینده مخصوص شست وشوی فرش است که از ترکیبات مختلف تشکیل شده و برای لکه بری فرش و نظافت آن طراحی شده است.
نکته ی مهم در رابطه با شامپو فرش این است که بعد از نظافت کردن با شامپو فرش نیاز به شست و شو با آب یا آبکشی فرش نیست و شما به راحتی پس از تمیز کردن فرش با شامپو فرش و خشک شدن آن می توانید روی آن را جارو برقی بکشید.
شامپو فرش راهی عالی برای تمیزکردن عمیق فرش و موکت می باشد و نکته ی مهم و حائز اهمیت آن سرعت و سهولت تمیز کردن آن می باشد.
اگر شما مهمان های ویژه ای دارید و فرصت بردن  مبل شویی و فرش ها به قالیشویی را ندارید می توانید خودتان در منزل و با کمک شامپو فرش , فرش و یا موکت های خود را تمیز کنید.
چگونه فرش ها را با شامپو فرش تمیز کنیم؟
شامپو فرش ها انواع مختلفی دارند , برخی از شامپو فرش ها حالت اسپری دارند و تنها برای از بین بردن لکه های فرش استفاده می شود و برخی دیگر از مدل های شامپو فرش , برای نظافت کلی فرش طراحی شده اند.
اگر شامپو فرش شما مایع است , مقدار مشخصی از شامپو فرش که البته بستگی به غلظت آن  دارد را با آب ترکیب کنید (معمولا نسبت ترکیب شامپو فرش با آب یک به پنج است یعنی یک پیمانه مایع شامپو فرش را با پنج پیمانه آب ترکیب کنید) و محلول را حسابی مخلوط کنید تا یک لایه ضخیم کف روی شامپو فرش ایجاد شود  , سپس با یک اسفنج و یا برس مخصوص از کف ها برداشته و روی سطح فرش بکشید. توجه داشته باشید که برای تمیزی بهتر , اسفنج و یا برس را به کف ها آغشته کرده و فرش را تمیز کنید تا نتیجه ی بهتری بگیرید.
پس از این که کامل فرش را با شامپو فرش تمیز کردید یکی دو ساعت صبر کنید تا فرش به طور کامل خشک شود  , تا زمان خشک شدن فرش روی آن راه نروید و از راه رفتن بچه ها یا حیوانات خانگی روی فرش جلو گیری کنید .  پس از خشک شدن فرش آن را جاروبرقی بزنید تا پرزها ی فرش به حالت عادی برگردد.
خواهید دید در زمانی کوتاه لکه های مختلف فرش برطرف خواهد شد.
نکاتی که در مورد تمیز کردن فرش با شامپو فرش باید بدانید:
شامپو فرش یک راهکار موقتی برای از بین بردن لکه های فرش می باشد و برای تمیز شدن کامل و بهتر فرش , از قالیشویی یا شرکت های موکت شویی در منزل کمک بگیرید زیرا استفاده مکرر از شامپو فرش موجب آسیب رسیدن به بافت فرش شما شده و در دراز مدت باعث پوسیده شدن فرش یا موکت می شود. بنابراین شامپو فرش به عنوان یک مسکن بوده و فقط در مواقع ضروری و زمانی که برای تمیز کردن آن عجله دارید و یا به قایشویی دسترسی ندارید از آن استفاده کنید.
برای اینکه شامپو فرش روی فرش شما حالت خشکی ایجاد نکند و بهتر تمیز کند فقط از کف روی محلولی که درست کرده اید استفاده کنید و از زدن مستقیم شامپو به فرش و یا ریختن محلول روی فرش خودداری کنید.
برس یا اسفنجی که برای تمیز کردن فرش انتخاب می کنید بهتر است نرم باشد تا به پرزهای فرش آسیب نرساند و باعث خراب شدن فرش شما نگردد.
پیش از زدن شامپو فرش , فرش را با جاروبرقی تمیز کنید و پس از آن نیز روی فرش جاروبرقی بزنید تا پرزهای فرش به حالت طبیعی برگردد و روی فرش خشکی و یا چسبندگی بین پرزها ایجاد نشود
 • mohamad shams
 • ۰
 • ۰

سئو چیست؟

سئو چیست؟

 سئو مخفف بهینه سازی موتور جستجو است.

  سئو فرآیند برداشتن مراحل برای کمک به یک وب سایت یا محتوای محتوای بالاتر در گوگل است. تفاوت کلیدی بین سئو و تبلیغات پولی این است که سئو شامل رتبه بندی طبیعی است ، به این معنی که برای حضور در آن فضا هزینه ای پرداخت نمی کنید. برای اینکه کمی ساده تر شود ، بهینه سازی موتور جستجو به معنای گرفتن بخشی از محتوای آنلاین و بهینه سازی آن است بنابراین موتورهای جستجو مانند گوگل وقتی کسی چیزی را جستجو می کند ، آن را به سمت بالای صفحه نشان می دهد.

به آن اینگونه نگاه کن. وقتی شخصی «لازانیا وگان» را در گوگل تایپ می کند ، احتمالاً بدنبال دستورالعمل ، مواد اولیه و دستورالعمل های تهیه آن است. اگر مقاله ای در مورد ساخت لازانیا وگان نوشتید ، می خواهید مردم دستورالعمل شما را پیدا کنند. برای اینکه کسی آن را پیدا کند ، باید با دستورالعمل های لازانیا وگان ، در رتبه بندی بالاتر از سایر وب سایت ها قرار بگیرید. این آسان نیست ، اما همان چیزی است که در بازاریابی سئو وجود دارد.و با تکنیک هایی همچون محتوا نویسی مفید و استفاده از خرید رپورتاژ آگهی طبیعی پیش میرود و پیشرفت میکند.

بیایید آن را بیشتر تجزیه کنیم: بیشتر جستجوهای آنلاین با یک موتور جستجو مانند گوگل آغاز می شود. در حقیقت ، 75 درصد از این جستجوها از گوگل شروع می شود. برای درک بهتر چگونگی رتبه بندی محتوای خود در موتورهای جستجو ، باید ابتدا نحوه عملکرد جستجو را بفهمید. هدف نهایی این مقاله کمک به شما در درک ریزه کاری های جستجو است تا بتوانید محتوای خود را برای رتبه بندی بالاتر در Google و گرفتن کره چشم بیشتر به پست های خود بهینه کنید.

استراتژی های جستجوگرها: کلاه سیاه در مقابل کلاه سفید

من همیشه بازی طولانی مدت کارآفرینی را انجام داده ام و معتقدم این راهی است که باید طی شود. با این حال ، این در مورد همه افراد نیست. بعضی از افراد ترجیح می دهند سریع دستاوردهای خود را بدست آورند و به چیز دیگری بروند. وقتی نوبت به سئو می رسد ، جستجوی سودهای سریع اغلب به عنوان "سئو کلاه سیاه" شناخته می شود.

افرادی که سئو کلاه سیاه را اجرا می کنند ، برای رتبه بندی سریع ، از روشهای اشتباه سئو مانند پر کردن کلمات کلیدی و  بک لینک های مخرب استفاده می کنند. ممکن است برای کوتاه مدت کار کند و بازدید شما را از سایت خود جلب کند ، اما بعد از مدتی گوگل سایت شما را جریمه و حتی در لیست سیاه قرار می دهد تا هرگز رتبه بندی نکنید. از طرف دیگر ، SEO کلاه سفید راهی برای ایجاد یک تجارت آنلاین پایدار است. اگر از این طریق سئو انجام دهید ، روی مخاطبان انسانی خود تمرکز خواهید کرد. سعی می کنید با بازی کردن طبق قوانین موتور جستجو ، بهترین محتوای ممکن را به آنها بدهید و به راحتی در دسترس آن باشید

 • mohamad shams